Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
N a pocieszenie powiem, że skoro wszyscy napisali źle to nie jest tragicznie jakby był łatwy to by wszyscy napisali dobrze .... czyli na jedno wychodzi ja ogólnie napisałam bardzo źle.... mam nadzieję na przynajmniej 20 punktów....też się powstrzymywałam od płaczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
masakra ! najtrudniejszy test jaki widziałam...wiedziałam zaledwie na ok 5 odpowiedzi z zamknietych a reszte strzelalam, a co do oteartych to zrobilam ze 3 zadania w tym napewno kazde zle, jestem w szoku, ucze sie na 4 i 5 a teraz czuje sie jak uczen jedynkowy i dwójkowy
mam to samo, porażka totalna ;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie zamknięte były trudniejsze, bo otwarte zrobiłam wszystkie... a to, jeżeli chodzi o mnie prawdziwy cud, bo jakby jestem humanistką... zresztą widać to po ocenach, polski 6, hist 5, fiz 3, matma 4...pozdro...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam próg punktowy 100 w jednym LO, w drugim 140 i 160 w trzecim... Ten test to masakara:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
CO WY SIE MARTWICIE JAK KAZDEMU ŹLE POSZLO TO OBNIŻA PROGI PUNKTOWE DO SZKOŁ!!! ja osobiście się nie martwie bo mam już z tego testu 50pkt ;-) (laureat z fizyki) I się śmieje jak czytam to forum HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA
A ja się śmieję z Ciebie, bo Twój iloraz inteligencji jest zbyt niski, aby tutaj się udzielać ! Mądrością jak narazie się nie wykazujesz ! Z pozdrowieniami Nieśmiertelna ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To 17(izotopy) to napewno byl azot bo sama masa atomowa mowi ze 14u czyli ma 14 miejsce w ukladzie okresowam a takiwlasnei jest azot. liczba neutrowno moze byc rozna zalezy jakei dane sie przyjmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a , jeszcze jedno .. śmieje się teraz na wspomnienia, kiedy nauczyciele powtarzali : "Przestańcie, próbne to wyższy próg po to żeby nie zaskoczyły was końcowe" .. albo : "90% sukcesu to przeczytanie zadania i zrozumienie go!" Hello ? Może obok większości miałam napisać : "drogi Panie z komisji , zrozumiałam dokładnie polecenie , lecz nie potrafiłam rozwiązać , dasz punkcik ? ;* " I jak my mamy udowodnić swoją wiedzę .. Z tego co czytam to w oczach starszyzny lub inteligencji będziemy bandą gówniarzy , którzy naukę mają w głębokim poważaniu .. buziaki dla zadufanych ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Edyta~ napisał:
To 17(izotopy) to napewno byl azot bo sama masa atomowa mowi ze 14u czyli ma 14 miejsce w ukladzie okresowam a takiwlasnei jest azot. liczba neutrowno moze byc rozna zalezy jakei dane sie przyjmie
słyszałaś kiedyś o izotopach i liczbie masowej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co chodziło w tym zadaniu, że kiedy się płomień najbardziej od piony odchyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
a , jeszcze jedno .. śmieje się teraz na wspomnienia, kiedy nauczyciele powtarzali : "Przestańcie, próbne to wyższy próg po to żeby nie zaskoczyły was końcowe" .. albo : "90% sukcesu to przeczytanie zadania i zrozumienie go!" Hello ? Może obok większości miałam napisać : "drogi Panie z komisji , zrozumiałam dokładnie polecenie , lecz nie potrafiłam rozwiązać , dasz punkcik ? ;* " I jak my mamy udowodnić swoją wiedzę .. Z tego co czytam to w oczach starszyzny lub inteligencji będziemy bandą gówniarzy , którzy naukę mają w głębokim poważaniu .. buziaki dla zadufanych ;*
no dokładnie...ja się cholera uczę, przygotowuję a Szanowna Komisja, która właśnie zjebała mi życie...wybiera pytania z kosmosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Google nie gryzie:) A i nie mylcie OKE z CKE ; | A test byl banalnie trudny; /
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2010 r. o 14:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to byłam bardzo zdziwiona jak zobaczyłam ten test.. siedziałam calutkie 2 godziny.. sprawdzałam 100 razy.. niektóre zadania sprawiły mi trudność, jak np. z czajnikiem.. za chiny nie mogłam tego rozgryźć.. ale moim zdaniem najprostsze było z wyborem do samorządu szkolnego... powinno wyjść że albo 14 albo 12 głosów ; ) po części zgadzam się z tymi dla których test był bardzo trudny.. bo rzeczywiście.. do tej pory takiego nie było.. ale też niektóre zadania były banalne ; ) bo właściwie wszystko z tekstu trzeba było wypisać ; ) pozdrawiam wszystkich i powodzenia na jutro ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie moim zdaniem human był średni, ale matma to porażka na całej linii;( myślałam, że jak humanistyczny był nawet łatwy to matma też a tu...;( ech.. ale miejmy nadzieję, że coś każdy nastrzelał powodzenia jutro wszystkim;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BTW, apropo jednego zadania Zad. 23. Krawędź czworościanu foremnego ma długość 4 cm. Pole powierzchni całkowitej tego czworościanu jest równe 16 pierwiastków z 3 cm2 <--- bo tak jestt na tej stronie Czy nie powinno byc czasem 4 pierwiastków z 3 cm2 ? Bo przecież podkladamy do wzoru 4 kwadrat z pierwiastkow z trzech przez cztery a jak pomnozymy 4*4 to wyjdzie nam 16 poczym ta 16 skroci sie z 4, czy tak nie powinno byc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie nie napisał:
Jak dla mnie test był łatwy.Trudność sprawiły mi jedynie izotopy.
Jezu wystarczyło odjąć xD Test był trudny. ; x A ten czajnik to tragedia ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garfield napisał:
Jezu wystarczyło odjąć xD Test był trudny. ; x A ten czajnik to tragedia ; /
Czajnik akurat był prosty, wystarczyło pamiętać 2 wzory...ja to zrobiłam a mam 3 z fizyki... dla mnie masakra to chemia... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
BTW, apropo jednego zadania Zad. 23. Krawędź czworościanu foremnego ma długość 4 cm. Pole powierzchni całkowitej tego czworościanu jest równe 16 pierwiastków z 3 cm2 <--- bo tak jestt na tej stronie Czy nie powinno byc czasem 4 pierwiastków z 3 cm2 ? Bo przecież podkladamy do wzoru 4 kwadrat z pierwiastkow z trzech przez cztery a jak pomnozymy 4*4 to wyjdzie nam 16 poczym ta 16 skroci sie z 4, czy tak nie powinno byc?
nie dlatego że wzór na czworościan foremny to: 4 * a2(kwadrat) pierwiastek z trzech przez cztery. Dlatego, że w czworościanie foremnym są cztery takie same trójkąty i musimy pomnożyć pole trójkąta razy 4 pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie.. to z tymi liśćmi to nie powinien byc rysunek 1 a nie 2? przeciez tam pisze ze ma parzysta liczbe listkow a tylko w 1 tak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie dlatego że wzór na czworościan foremny to: 4 * a2(kwadrat) pierwiastek z trzech przez cztery. Dlatego, że w czworościanie foremnym są cztery takie same trójkąty i musimy pomnożyć pole trójkąta razy 4 pozdrawiam
Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~gość~' date='28.04.2010, 13:37:00' post='273090'] BTW, apropo jednego zadania Zad. 23. Krawędź czworościanu foremnego ma długość 4 cm. Pole powierzchni całkowitej tego czworościanu jest równe 16 pierwiastków z 3 cm2 <--- bo tak jestt na tej stronie Czy nie powinno byc czasem 4 pierwiastków z 3 cm2 ? Bo przecież podkladamy do wzoru 4 kwadrat z pierwiastkow z trzech przez cztery a j tak powinno być 4 pierwiastkiz 3 Odpowiedzi na gazecie są z błędami!!! Podobnie szarańczyn to rys I a nie II - w googlu łatwo sprawdzić (pod nazwą łacinska)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...